qr

Český Poker – Poker, Karty a Automaty zdarma APK APK

Zapojte se do komunity tisíců pokerových hráčů a ukažte, že se můžete srovnat s nejlepšími v Texas Hold'em. Navíc můžete zkusit další funkce a hry jako například Karetní kasino nebo Výherní automat. Čeká na Vás autentická herní zkušenost a hodiny napětí, vzrušení a zábavy.
ŽETONY ZDARMA Vyhraje až milion žetonů denně na kole štěstí a ještě víc v rámci dalších bonusů, jako například bonus na stránce pro fanoušky, za doporučení přítele, bonus za čas ve hře. Další žetony zdarma můžete získat v celé řadě dalších herních aktivit.
TEXAS HOLD'EM POKER Potkejte profesionální hráče a užijte si férovou hru, jako ve skutečném kasinu! Rychlou hru lze spustit jedním kliknutím. Navíc při výhře s čtveřicí, postupkou v barvě nebo královskou postupkou můžete vyhrát další žetony z Jackpotu!
TURNAJE V průběhu celého dne se můžete účastnit sit&go vyřazovacích turnajů o velké výhry. V denních šampionátech můžete vyhrát miliony žetonů a ještě víc ve velkém týdenním šampionátu!
HRAJTE S PŘÁTELI Chatujte v průběhu hry a komunikaci doplňte interaktivními smajlíky! Volně posílejte dárky svým přátelům, hrajte s nimi a získejte další žetony zdarma!
SPECIÁLNÍ BONUS PRO VIP HRÁČE VIP hráči si mohou užít další bonusy a herní funkce!
VÝHERNÍ AUTOMATY Hrajte na malém výherním automatu nebo na profesionálním velkém automatu! Vyhrajte v denních a týdenních turnajích podíl na Jackpotu v řádech stamilionů!
KARETNÍ KASÍNO a KOSTKY Aplikace nabízí další hry a aktivity k Vaší zábavě a odreagování.
ZVLÁŠTNÍ HERNÍ AKCE A BONUSY BĚHEM SVÁTKŮ A VÝZNAMNÝCH UDÁLOSTÍ Vždy během svátků se můžete těšit na dárky a bonusy zdarma pro všechny! Sami se můžete přesvědčit!

Version7.0.606
Updated2018-07-09
Developer
CategoryGame, Card
IDcom.playshoo.texaspoker.cz
Installs500,000+

Český Poker – Poker, Karty a Automaty zdarma APK is a Card Game can be downloaded and installed on android devices.

You are about to download the Český Poker – Poker, Karty a Automaty zdarma APK 7.0.606 apk Android file for free. Approximately 500,000+ users downloaded the app Český Poker – Poker, Karty a Automaty zdarma APK from google play store. The app is developed by Artrix Limited. You can run this app by android device or run it using android emulators such as big nox app player, bluestacks and koplayer. You could also download apk of Český Poker – Poker, Karty a Automaty zdarma APK and run it on android emulators like bluestacks or koplayer. Most of the best apps on google play store have a rating of 8 out of 10. Český Poker – Poker, Karty a Automaty zdarma APK has a rating of 4.3 out of 5. The is the best android Card Game.

Please note that APKRoyal only share the original and free apk version for Český Poker – Poker, Karty a Automaty zdarma APK 7.0.606 without any modifications.

All the apps & games here are downloaded directly from play store and for home or personal use only. If Český Poker – Poker, Karty a Automaty zdarma APK download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it in a short time.

What's New

Nové funkce. Lepší herní zážitek. Další úpravy a vylepšení. Opraveno několik dalších chyb.

See more


Český Poker – Poker, Karty a Automaty zdarma APK Official TrailerRelated Game