qr

İzmir Akıllı Ulaşım Rehberi apk

İzmir Akıllı Ulaşım Rehberi is a Travel & Local App can be downloaded and installed on android devices.

You are about to download the İzmir Akıllı Ulaşım Rehberi 4.5.4 apk Android file for free. Approximately 100,000+ users downloaded the app İzmir Akıllı Ulaşım Rehberi from google play store. The app is developed by Mert Adsay. You can run this app by android device or run it using android emulators such as big nox app player, bluestacks and koplayer. You could also download apk of İzmir Akıllı Ulaşım Rehberi and run it on android emulators like bluestacks or koplayer. Most of the best apps on google play store have a rating of 8 out of 10. İzmir Akıllı Ulaşım Rehberi has a rating of 4.4 out of 5. The is the best android Travel & Local App.

Please note that APKRoyal only share the original and free apk version for İzmir Akıllı Ulaşım Rehberi 4.5.4 without any modifications.

All the apps & games here are downloaded directly from play store and for home or personal use only. If İzmir Akıllı Ulaşım Rehberi download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it in a short time.

Version4.5.4
UpdatedJan 25, 2021
Developer
CategoryApp, Travel & Local
IDcom.mertadsay.izmirulasim
Installs100,000+


Bu uygulama ile hem otobüs hareket saatlerine, hem vapur sefer saatlerine, hem İzban saatlerine hem de metro sefer sıklıklarına kolayca bakabilirsiniz.
Tüm bunların yanında kart bakiyenizi de kolayca sorgulayabilirsiniz.
Ayrıca durağa yaklaşan otobüslerin bilgisini "Akıllı Duraklar" bölümünden görebilirsiniz.
Son olarak Bisim İstasyonları bölümü de uygulamaya eklenmiştir. Bu bölümden hangi istasyonda ne kadar bisiklet ve ne kadar boş park yeri olduğunu kolayca görüntüleyebilirsiniz.

*Sık kullandığınız otobüs hatlarını favoriler bölümüne ekleyerek hat numarası girme derdinden kurtulabilirsiniz.

*Kart ya da kartlarınızın numaralarını kaydederek sonraki girişlerinizde kart no girmeden tek tuş ile bakiye sorgusu yapabilirsiniz.

*Durağınıza yaklaşan otobüsleri tek tuşla görüntülemek için sık kullandığınız durakları favorilerinize ekleyebilirsiniz.

*Uygulama ücretsizdir, bu yüzden reklamları mazur görünüz.

*Uygulamayı beğenirseniz puan vermeyi unutmayınız.


Not: Bu uygulama Türkiye`de kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Bazı özellikler bölgenizde çalışmayabilir.
P.S.: This application was developed to be used in Turkey. Some features may not work in your area.

What's New

Koyu tema ile uyumlu hale getirildi.

See more
Related App