qr

TRT Çocuk Sürpriz Kutusu apk

TRT Çocuk Sürpriz Kutusu is a Casual Game can be downloaded and installed on android devices.

You are about to download the TRT Çocuk Sürpriz Kutusu 1.2 apk Android file for free. Approximately 1,000,000+ users downloaded the app TRT Çocuk Sürpriz Kutusu from google play store. The app is developed by Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu. You can run this app by android device or run it using android emulators such as big nox app player, bluestacks and koplayer. You could also download apk of TRT Çocuk Sürpriz Kutusu and run it on android emulators like bluestacks or koplayer. Most of the best apps on google play store have a rating of 8 out of 10. TRT Çocuk Sürpriz Kutusu has a rating of 4.4 out of 5. The is the best android Casual Game.

Please note that APKRoyal only share the original and free apk version for TRT Çocuk Sürpriz Kutusu 1.2 without any modifications.

All the apps & games here are downloaded directly from play store and for home or personal use only. If TRT Çocuk Sürpriz Kutusu download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it in a short time.

Version1.2
UpdatedJan 31, 2021
Developer
CategoryGame, Casual
IDcom.trtcocuk.suprizkutusu
Installs1,000,000+


Çöpe gidecek bir süt şişesi, kullanılamaz hâlde bir ip yumağı veya artık işine yaramayan kâğıtlar… Tüm bunları atmak yerine, bunlarla harika tasarımlar yaparak dönüştür ve yeniden kullan.
Atık malzemelerle neler yapacağın sana kalmış. İster bir kalemlik ister bir kukla, yaratıcılığını ortaya çıkar ve neler yapabildiğini göster! Kenarda duran atıkları oyun alanına sürükleyerek tasarımına başlayabilirsin. Nesneleri kesmek için makası ve boyamak için de boya kutusunu kullanmayı unutma.
Haydi. Hayal et, tasarla ve dönüştür!

ÇOCUKLAR İÇİN SÜRPRİZ KUTUSU
• Atık malzemeleri kullanarak harika tasarımlar yap.
• Yaratıcılığını ortaya çıkarmanın tam zamanı!
• Çocuklar için reklamsız ve güvenilir içerikler.
• Gelişim psikologları ve uzmanlar gözetiminde geliştirilmiştir.
· Çocuklara özel tasarlanmış grafikler, çocuk dostu ekranlar.

AİLELER İÇİN SÜRPRİZ KUTUSU
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Çocuğunuzla birlikte kullanmanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun TRT Sürpriz Kutusu’ndan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olursunuz.
Yeni oyun ve uygulamalarımızla ilgili duyurularımız için, trtcocuk.net.tr, youtube.com/trtcocuk, instagram.com/trtcocuk, facebook.com/trtcocuk, twitter.com/trtcocuk sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Sizin ve çocuğunuzun kişisel veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir konu. Çocuğunuzla veya sizinle ilgili kişisel bilgileri toplamıyor veya paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiçbir kısmında reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun uygulama içinde yarattığı bir şey varsa, siz ya da çocuğunuz seçmedikçe uygulama dışında paylaşmıyoruz. Daha detaylı bilgi için, trtcocuk.net.tr/kurumsal/kosullar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

What's New

Bazı iyileştirmeler yapıldı.

See more
Related Game