qr

Dodo apk

Dodo is a Dating App can be downloaded and installed on android devices.

You are about to download the Dodo 1.0.44 apk Android file for free. Approximately 100,000+ users downloaded the app Dodo from google play store. The app is developed by DODO NETWORK & ADVERTISEMENT. You can run this app by android device or run it using android emulators such as big nox app player, bluestacks and koplayer. You could also download apk of Dodo and run it on android emulators like bluestacks or koplayer. Most of the best apps on google play store have a rating of 8 out of 10. Dodo has a rating of 4.4 out of 5. The is the best android Dating App.

Please note that APKRoyal only share the original and free apk version for Dodo 1.0.44 without any modifications.

All the apps & games here are downloaded directly from play store and for home or personal use only. If Dodo download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it in a short time.

Version1.0.44
UpdatedMar 01, 2021
Developer
CategoryApp, Dating
IDcom.blackseaapps.dodo
Installs100,000+


Ücretsiz üye olarak hemen binlerce kişiler ile iletişime geç. Gerek şehir içi, gerek şehir dışı seçtiğin insanlarla sohbet et.

Sahte profil ile karşılaşmanız durumunda lütfen bizlere bildirin. Uygulamayı en iyi hale getirmemiz için sana ihtiyacımız var.

Görüştüğünüz kişiler ile saygı çerçevesinde konuşmanız tavsiye edilir. Şikayet gelinmesi durumunda şikayete ilişkin kontroller yapılacağı ve buna bağıl yaptırımlar uygulanacağı söz konusudur.

Uygulamada, yeni konuşmaya başladığınız ya da güvenmediğiniz kişilere hemen numaranızı vermeniz tavsiye edilmez. Kötü niyetli kişilerin yapabileceği faaliyetlerden uygulamamız ve ona bağıl firmamız sorumlu değildir.

Sahte profil açmanız durumunda uygulamaya giriş yapmanıza izin verilmeyecektir. Sahte profiller ile ilgili denetlemeler yapılmaktadır.

Uygulamamız dürüstlük ve şeffaflık politikasını izlemektedir. Bu gücü sizlerden alıyoruz, sizlerin yardımıyla çok daha iyi hale getireceğiz.

Keyif almanız dileğiyle, bütün üyelerimize iyi eğlenceler dileriz.
MERAKTA KALMAYIN, BİZİMLE KALIN!

What's New

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapıldı.

See more
Related App