qr

e-komobil APK

e-komobil APK is a Maps & Navigation App can be downloaded and installed on android devices.

You are about to download the e-komobil APK 1.5.0 apk Android file for free. Approximately 100,000+ users downloaded the app e-komobil APK from google play store. The app is developed by Kocaeli Büyükşehir Belediyesi. You can run this app by android device or run it using android emulators such as big nox app player, bluestacks and koplayer. You could also download apk of e-komobil APK and run it on android emulators like bluestacks or koplayer. Most of the best apps on google play store have a rating of 8 out of 10. e-komobil APK has a rating of 3.2 out of 5. The is the best android Maps & Navigation App.

Please note that APKRoyal only share the original and free apk version for e-komobil APK 1.5.0 without any modifications.

All the apps & games here are downloaded directly from play store and for home or personal use only. If e-komobil APK download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it in a short time.

Version1.5.0
Updated2018-11-18
Developer
CategoryApp, Maps & Navigation
IDcom.kentkart.ekomobil
Installs100,000+

E-KOMOBİL ile,

- Yolcu bilgilendirmede Hat adı ve kodu ile hatta ait gidiş dönüş güzergâhlarına, güzergâhlardaki durak bilgilerine ve durağa yaklaşan araç bilgilerine erişilmektedir.

- Yolcu bilgilendirmede seçilen duraktan geçen hatlar, durağa yaklaşan araçların durağa yaklaşma bilgileri durak ve dakika olarak verilmektedir. Uygulama Akıllı Durak olarak kullanılmaktadır.

- İstenilen hat ve durak ana ekrana Favori kayıt olarak eklenerek sonraki kullanımlarda tek dokunuşla erişim sağlamaktadır.

- Yakın duraklar ile bulunduğu konuma en yakın duraklar listelenmekte, seçilen duraktan geçen hatlar ve durağa yaklaşan araçların durağa yaklaşma bilgileri durak ve dakika olarak verilmektedir.

- Hareket saatleri ile hat kodu girilerek hatta ait hafta içi, hafta sonu gidiş ve dönüş sefer saatlerine ulaşılmaktadır.

- Nasıl giderim bölümünde listeden seçilen iki durak veya harita üzerinde işaretlenen Çıkış ve Varış noktaları arasında yapılacak olan yolculukla ilgili kullanıcıya farklı gidiş seçenekleri sunmaktadır.

- Seçilen gidiş seçeneğine göre yolculuğun süresi,hangi durakta hangi hatta bineceği, ne kadar yürüyeceği ve hangi durakta inmesine ilişkin yolculuğunu kolaylaştırıcı bilgiler sunulmaktadır.

- Favoriler ile kullanıcı tarafında favori kayıt olarak eklenen, hat, durak bilgilerine ve seyahat kartına ilişkin bakiye bilgisine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Favori Kayıtlar üzerinde ekleme, silme işlemi yapılabilir.

- Seyahat Kartı bakiyesini online sorgulama ve ana ekrana favori kayıt olarak ekleyerek sonraki kullanımlarda kolaylıkla erişimi sağlamaktadır. Dolum Bayilerine uğramadan internet üzerinden anlık bakiye bilgisini öğrenilebilecektir.

- Konumlarına en yakın seyahat kartı dolum bayilerine ulaşabileceklerdir.

- Kocaeli ilinin trafik yoğunluğu haritası Yandex servis sağlayıcısından gelen bilgilere göre güncel olarak sunulmaktadır.

- Kocaeli Akıllı Bisiklet (KOBİS) sistemindeki 18 adet istasyon harita üzerinde görüntülenmekte ve seçilen istasyona ile ilgili durum, dolu-boş park yeri ve bisiklet sayısı bilgileri sunulmaktadır.

- Kapalı Güzergahlar ile UKOME tarafından alınan kararlara istinaden kapatılan güzergahlarla ilgili adres ve kapalı olacağı tarih aralıkları yayınlanmaktadır.

- İlçelere göre taksi duraklarının listesi, adres ve telefon bilgileri sunulmaktadır.

- Kayıp Eşya ile Toplu Taşıma araçlarında kaybedilen eşyaların sahiplerine ulaştırılması için kayıp eşya başvurusu yapılabilmekte, takip numarasına göre takibi ve verilen iletişim bilgilerine geri dönüşü yapılmaktadır.

- Öneri ve Şikayet ile Toplu Ulaşım ile ilgili her türlü öneri ve şikayetlerin anlık olarak mobil olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masasına bildirilmekte, başvuru sırasında verilen takip numarasına ile takibi yapılmakta ve verilen iletişim bilgilerine geri dönüşü yapılmaktadır.

- Bilgilendirme menüsünden,

- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafında Toplu Ulaşım konusunda yürütülen çalışmalarla ilgili güncel haberlere,

- Yüksek hzılı tren saatlerine,

- Vatandaşların Seyahat Kartları ile başvuru, vize, kayıp ve arızalı kart ile ilgili izleyecekleri yönergelerin yer aldığı bilgilere,

- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanmış yeni şehir rehberi erişerek istedikleri Kocaeli ile ilgili bilgilere

kolayca erişilebileceklerdir.

Uygulamayı kullanabilmenizi için internet bağlantısına sahip olmanız gerekir.
Destek için [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

What's New

Sizlerden gelen geribildirimler doğrultusunda hatalar düzeltildi. Geliştirmeler devam etmektedir.

See more
Related App