qr

Extradom - projekty domów APK

Extradom - projekty domów APK is a House & Home App can be downloaded and installed on android devices.

You are about to download the Extradom - projekty domów APK 1.2.0 apk Android file for free. Approximately 10,000+ users downloaded the app Extradom - projekty domów APK from google play store. The app is developed by Extradom. You can run this app by android device or run it using android emulators such as big nox app player, bluestacks and koplayer. You could also download apk of Extradom - projekty domów APK and run it on android emulators like bluestacks or koplayer. Most of the best apps on google play store have a rating of 8 out of 10. Extradom - projekty domów APK has a rating of 4.5 out of 5. The is the best android House & Home App.

Please note that APKRoyal only share the original and free apk version for Extradom - projekty domów APK 1.2.0 without any modifications.

All the apps & games here are downloaded directly from play store and for home or personal use only. If Extradom - projekty domów APK download infringes your copyright, please contact us, We'll delete it in a short time.

Version1.2.0
Updated2019-04-22
Developer
CategoryApp, House & Home
IDpl.extradom
Installs10,000+

Pragniesz znaleźć idealny projekt domu? Chcesz zaoszczędzić czas na procesie poszukiwań i zakupu? To możliwe! Poznaj przejrzystą i intuicyjną aplikację Extradom, która pozwala na darmowe przeglądanie projektów oraz zamówienie i zapłatę bezpośrednio w aplikacji! Oferujemy ponad 16 tysięcy projektów domów, a dzięki tak bogatej kolekcji na pewno odkryjesz propozycje odpowiadające Twoim preferencjom. Od teraz masz możliwość załatwienia wszystkiego, od początku do końca, w swoim telefonie - zamów projekt i zrealizuj płatność bez wychodzenia z aplikacji!

Wybór projektu domu to pierwszy i najważniejszy krok na drodze do spełnienia swoich marzeń. Jednocześnie jest etapem sprawiającym niezwykle dużo radości. Od teraz jeszcze wygodniej możesz oglądać projekty domów, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Wystarczy, że skorzystasz z telefonu. W każdej chwili możesz rozpocząć poszukiwania, z łatwością pokazać propozycje rodzinie i znajomym, a kolejno zamówić projekt i zapłacić bezpośrednio w aplikacji.

Nowa aplikacja to nowe możliwości i wiele korzyści. Wybranie odpowiednich filtrów umożliwia dopasowanie wyszukiwań do osobistych preferencji. Do Ciebie należy decyzja, czy będziesz oglądał projekty domów parterowych, nowoczesnych, małych czy z garażem. A może powinny posiadać każdą z wymienionych cech? Zaznacz więc je wszystkie!

Któreś z nich szczególnie wpadły Ci w oko? Oznacz je serduszkiem jako swoje extra projekty, zapisz na liście i wróć do nich w wolnej chwili. Przejrzałeś już sporo projektów, ale nie masz pomysłu na dalsze poszukiwania? Aplikacja Extradom zapamiętuje Twoje wybory i proponuje podobne projekty domów, które również mogą Ci się spodobać.

W aplikacji, jak i na komputerze masz dostęp do jednego konta, przez co Twoje działania na telefonie zostaną uwzględnione również na naszej stronie internetowej i każdy wybrany przez Ciebie projekt domu będzie widoczny wraz ze wspomnianymi sugestiami. Czy trzeba posiadać konto, aby korzystać z aplikacji? Logowanie nie jest konieczne do przeglądania projektów! Ich karty, zawierające między innymi plany domów oraz opinie klientów są dostępne dla każdego. Jednak konto jest bardzo pomocne, jeśli chcesz, aby aplikacja mogła w pełni dostosować swoje funkcje do Twoich potrzeb. Jeżeli znasz już naszą stronę i jesteś użytkownikiem Społeczności Extradom, nie musisz zakładać nowego konta. Wystarczy, że użyjesz loginu i hasła ustalonego wcześniej. Możesz zalogować się także za pomocą Facebooka lub konta Google.

Potrzebujesz schronienia dla swojego auta? Zobacz także projekty garaży i znajdź ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Masz pytania dotyczące projektów domów? Wystarczy jedno kliknięcie. Napisz do naszego eksperta na czacie lub zadzwoń z aplikacji, a odpowiedź dostaniesz od razu. Chętnie Ci doradzimy i pomożemy odnaleźć wymarzony projekt domu.

What's New

- projekty w panoramie 360° - informacja o projektach z iDesigner - informacja o aktualnych promocjach

See more
Related App